Ferzan Ebe

Ferzan Ebe

ferzan yildirim e1601365372225

2014 yılında Kocaeli Üniversitesi Ebelik Yüksekokulu’nu başarılı bir şekilde tamamlayan Ferzan Yıldırım aynı yıl Neonatal Resusitasyon Uygulayıcı Programı (Yenidoğan Canlandırma) Sertifikası alarak alanında uzmanlaşmayı tercih etti. Mezun olduktan yaklaşık 2 aylık kısa bir süre sonra Ankara Memorial Hastanesi’nde Kadın Doğum Polikliniği’nde çalışmaya başlayan Yıldırım, burada geçirdiği 3 yıl içinde ciddi tecrübeler kazanmıştır.

Ebelik kariyerine odaklanarak başarılı işlere imza atmayı hedefleyen Ferzan Yıldırım; Memorial Hastanesi’nde çalışırken Başkent Üniversitesi tarafından verilen Doğum Koçluğu Sertifikası’nı alarak bu konuda başarılarını destekleyecek adımlar atmıştır. Yine Temas Derneği tarafından gerçekleştirilen Emzirme Danışmanlığı eğitimine katılan Yıldırım; sertifikalarına bir yenisini katmıştır.

2018 yılında Ankara Memorial Hastanesi’nde Kadın Doğum Servisi sorumlusu olarak çalıştıktan sonra 2018 yılında Gaziantep Cengiz Gökçek Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi’ne atanan Ferzan Yıldırım bilgi ve birikimlerini şimdi mobibaby.com.tr ile siz değerli okuyucularımıza aktarıyor.